İnTeRNeT TeKNoNoJi KuRuMLaRı FoRMu
Merhaba arakadaşlar iletişim için
lütfen üye olunuz
Merhaba arakadaşlar iletişim için
lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Bir Forum Olmakla --261-- SeRuVeNCiNiN meKaNıYıZ::..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım (Lyrics 2008)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
EsRaRLi-_-GöZLeR
!!..WeBMaSTeR..!!
!!..WeBMaSTeR..!!
EsRaRLi-_-GöZLeR
Erkek
Bulunduğunuz İl : diyarbakır
Meslek/Hobi : web tasarim
Tuttuğunuz Takım : umut spor

Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım (Lyrics 2008) Vide
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım (Lyrics 2008) Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım (Lyrics 2008) EmptyTemmuz 1st 2008, 22:13

Kalk ve beni dinle, sana güç veririm, kafanla dalaştığında sana yardım edebilirim, beni bilirsin ta 30’luk 3 tanımlı: pis sakallı, donuk bakışlı, iklimi az ılıman çoğu yağırşlı yaşar fani yazlı-kışlı. Onların şahidi görür gözlü benimkisi amaydı. Unutmadıklarımın hepsi güzel birer simaydı. Sen kendinle çatışmadayken, savaş verirken sago oradaydı, taşla kafan çarpıştığında ya da kafan taşa yaslandığında anlarsın ki; kötü gider, iyi gelir. Zaman sofrandaki en lezzetli mühim yemek, azaldıkça aç kalmanın korkusuyla kuruyacaksın, bu sebeple yaşlanacaksın, çünkü sen de baştan olmak üzere sonlanacaksın, trilyon da olsa harcanacaksın. Savaşı kes barışacaksın! Kendinle aynalarında birebir anlaşacaksın.

Nakarat

Bir kulaç daha atsam karadayım, ben hiç böyle bir denize dalmadım üzerimde pantolonum artı ayakkabılarım, ha gayret! Bir sene fırtına, üzerimde dolunay, gün yüzü asmış, dalgalar boyum aşmış, nefesime gücü bahşet mevla. Bir kulaç daha atsam olur evvel Allah.

Benim bahsettiğim o derinlik hiçbir denizde yok, benim yumruklarımın için boş, korkma yakmaz canını
Allah seni ensen gibi dümdüz etmeden geri dön hemen, dünya kızına aşık olmak seni delirtir. Bu kız izdivaç için ne kötü bir cariyedir. Ecel aramaz enseler. Yerine gelmez sarsılan güvenler, içine düştüğüm masalsı serüvenlerdir gamzelerime ab-ı hayatta can verenler
Yüzmekten yorulduğum bu en derin denizdir boğulduğum, 4 lüklerim kulacı atar, benim benim!…
Dipte vurgunum, moralsizim solgunum, yine de kendimi teskin edebilecek bir seviye olgunum. Pişmanlı asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar. Bil ki:
Sagopa cesaretinin bir kısmını zulada saklar, yanan ışıklarımı kaplayacak kadar karanlığım var.

Sagopa Kajmer - Bir Kulaç Daha Atsam Karadayım (Lyrics 2008)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası