İnTeRNeT TeKNoNoJi KuRuMLaRı FoRMu
Merhaba arakadaşlar iletişim için
lütfen üye olunuz
Merhaba arakadaşlar iletişim için
lütfen üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::Bir Forum Olmakla --261-- SeRuVeNCiNiN meKaNıYıZ::..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ŞEHİRLER VE İNSANLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
dicle
!!..ÖzeL Üyé..!!
!!..ÖzeL Üyé..!!
dicle
Erkek
Bulunduğunuz İl : diyarbakır
Meslek/Hobi : yazar
Tuttuğunuz Takım : diyarbakır

ŞEHİRLER VE İNSANLAR Vide
MesajKonu: ŞEHİRLER VE İNSANLAR ŞEHİRLER VE İNSANLAR EmptyAğustos 13th 2008, 18:28

Bir şehri tam tanımadan ayrılmak bir kıza aşık olup erkenden terkedilmek ya da onu kaybetmek gibidir. Bir daha dönülmesi imkansız olabilir. Dönülse de aynı bakışlar aynı heyecan, aynı sıcaklık olmayabilir.

Şehir şehir dolaşıyorum şimdilerde, her şehrin dokusu, her şehrin sokakları, yaşamları, inançları, konuşmaları, aşkları, yemekleri faklı farklıdır. kimi şehirlerin dıştan görünüşüne bakıp aldanmak mümkün olabiliyor. Bingöl-Muş-Baykan yemyeşil; Van-Tatvan yemyeşil ve masmavi... Bitlis dağlık arasında ezik- lakin ...

Bir şehri sevmeden insanlarını sevemezsiniz, ya da insanlarını sevmeden bir şehri sevemezsiniz. aslında gezdiğim tüm şehirleri sevdim, insanlarını pek tanıma imkanım olmadı. uzaktan sevdim tüm şehirleri. başlarken demiştim ya erken terkettim sevdalarımı. zamansız, günübirlik, gecelik aşklardı yaşadığım şehirlerle, ya da yol üstünde-çeşme başında misafir iken sevdim kimi şehirleri, bakmaya doyamazsınız. fakat arabanız erkenden kalkıp gider, pencereden bakarsınız- siz ya da o kayboluncaya kadar. aslında kaybolan sizsiniz. el sallamak istersiniz, hiç görmemiştir belki de sizi. bir boşluk kaplar yüreğinizi, geri dönmek... çaresiz kalırsınız. geri dönemezsiniz. yeni bir şehre varıncaya kadar bu aşk sürer.. Şöfore söylesem mi acaba dersiniz, indirse beni.... ama yalnız değilseniz... arkadaşınız, eşiniz, çocuklarınız.... sevginizi kalbinize gömersiniz.

ŞEHİRLER VE İNSANLAR

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası